Her Telefona Facebook Uygulaması: Facebook’tan Java Tabanlı Telefonlara Yeni Uygulama

Her Telefona Facebook UygulamasıFacebook mobil kullanıcılara ne kadar önem verdiğini her fırsatta gösteriyor. m.facebook.com, 0.facebook.com ve akıllı telefon uygulamaları ve özel Facebook telefonları ile Facebook’un 250 milyon mobil kullanıcıya ulaştığı düşünülüyor. Palo Alto merkezli sosyal ağ, mobil dünyayı kuşatmak için satın aldığı Snaptu’nun Facebook uygulamasını bağımsız olarak Java tabanlı telefonlara açarak bir adım daha ileri gidiyor.

Her Telefona Facebook (Facebook for Every Phone) uygulaması küçük bir fark dışında, çeşitli sosyal uygulamalar barındıran Snaptu’nun içinde bulunuyordu. Haber akışı, mesajlar, fotoğraflar, arkadaşlar, bildirimler ve etkinlikler gibi temel özellikleri barındıran bu uygulama bir süre önce güncellenmiş ve fotoğraf yüklemesine de izin vermeye başlamıştı.

Facebook’un Snaptu’nun dışına çıkararak bağımsız olarak sunduğu bu uygulama yeni haliyle telefon defterinden Facebook kişilerini bulunmasını da sağlayacak. m.facebook.com veya d.facebook.com/install adresinden indirilebilecek uygulamaya  GetJarAppia ve Mobile Weaver gibi Java uygulama marketlerinden de ulaşılabilecek. Anlaşmalı operatörlerde 90 gün süresince ücretsiz olarak kullanılabilecek. Her Telefona Facebook uygulaması Türkiye’de sadece Vodafone tarafından 90 gün süresince ücretsiz olarak destekleniyor. Diğer operatörler (Turkcell, Avea) mobil internet kullanımınızı başından itibaren ücretlendiriyor.

Yukarıda verilen adreslerde yeni uygulamayı göremedim ancak Snaptu’nun içindeki Facebook uygulamasının ekran görüntülerini aşağıda paylaşıyorum.

İlginizi çekebilecek linkler...Yorum yapın

Geri Beslemeler

 1. Facebook nitelikli telefonlarda 100 milyondan fazla kişiye ulaşıyor

“Her Telefona Facebook Uygulaması: Facebook’tan Java Tabanlı Telefonlara Yeni Uygulama” 15 yorum yapıldı.

 1. videodaki abi rus ajanı mı ne.

 2. Halis

  5800 ile “connection failed. check your internet settings” hatası alıyorum :-/

 3. mert dinçay

  bende 5300 da “connection failed. check your internet settings” hatası alıyorum

 4. Seda

  Yeni faceyi yükledim 2.kutu doluyo sonra hata veriyo ag erişimini ilk kez soru seç diye Kontör olunca böyle hata vermiyo direk giriyo ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim..

 5. tuba

  FACEBOOK yazıp 3636 ya mesaj atarsanız uygulamayı indirebilirsiniz.

 6. tufan

  Facebooktaki videolar acilmiyor yardimci olabilirmisiniz

 7. melike

  samsung star “connection failed. check your internet settings” hatası alıyorum

 8. nil

  nasıl iptal edebilirim ? bilginiz var mı ?

 9. pınar okyay

  beğenilen sayfaların paylaşımlarına yorum yapamıyorum bunun bir yolu var mı yardımcı olur musunuz?

 10. Sencer

  Samsung wave 3 e facebook uygulaması bulamadm ? .s

 11. muhlis

  elimde iphone 4-s çakma olan cep telefonu var yalnız wifiden bağlanınca internete girebiliiyorum ama internet paketimle giremiyorum bağlantı başarısız diyor ne yapmam gerekir

 12. Furkan

  Bu uygulamayı indirdiğimde telefonumdan kontör felan gidermi?

 13. rümeysa

  benim telefona indirdim hep giriyordum bi sorun olmuyordu. 2 gündür açılmıyor.ağ erişini seçin diyor ama ağ erişimi yok. sildim yine yükledim. yine açılmıyor. ne yapmalıyım.©2006-2014 Webrazzi
47 queries. 1,701 seconds. v2