Yeni Twitter Yayına Girdi

Twitter yeni arayüzünü an itibariyle devreye aldı ve kullanıcı hesaplarında aktif etmeye başladı. Önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılar tarafından görüntülenebilecek olan yeni Twitter’ın ilk ekran görüntüleri de şirket tarafından resmen paylaşıldı.

Twitter’ın resmi blogundan yapılan duyuru ile haberdar olduğumuz yenilik ile popüler servis daha sade, kolay ve kullanıcıların ilgi alanlarına uygun içerikleri rahatlıkla bulabilecekleri bir yapıya geçmiş olacak.

Web sitesi ile birlikte mobil arayüzü, iPhone ve Android uygulamaları da güncellenen Twitter, iPhone ve Android uygulamalarını güncelleyip kullanan kullanıcılarına web sitesindeki geçiş sürecinde de öncelik vereceğini bildirdi.

Twitter’ın “Let’s Fly” sloganıyla duyurduğu güncelleme ile gelen yenilikleri incelemek isterseniz fly.twitter.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda Twitter’ın yeni arayüzünden kesitleri görebileceğiniz ve duyuru ile birlikte yayınlanan videoyu paylaşıyoruz.

GÜNCELLEME: Yeni Twitter’da nelerin değiştiğini detaylı olarak incelediğimiz “Yeni Twitter’da Neler Değişt?” isimli yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek linkler...Yorum yapın

“Yeni Twitter Yayına Girdi” 10 yorum yapıldı.

 1. Ateş Karatay

  Ayrıca Twitter’ın Türkçe komünite hesabı artık resmi hesap oldu: http://twitter.com/twitter_tr

 2. Özellikle sol üstteki profil kartının olduğu bölüm çok hoş. Kutucuklar içinde olması düzenli görünüm oluşturuyor. Önceki arayüzü sevememiştim ama bu yeni arayüzü çok beğendim. :)

 3. gerçekten bu tasarımını bende çok beğendim. twitter artık başka bir dünya oluyor..

 4. Çok sade ve hoş görünümlü olmuş. Ancak profilime hala daha gelmedi. Merakla beklemekteyim.

 5. Selim

  Twitter Popüler Tweetler, Twitter’da yayılan en ilgi çekici tweetleri algoritmik olarak seçer ve onları retweetler Hesabı’nın Türkçeside yayında http://goo.gl/tnMd3

 6. Burak

  uygulamayı güncelledim hatta yeni uygulama ile tweet’de yazdım ama bilgisayarda yeni tasarıma geçmedi…

 7. Arkadaşlar yeni twitter’a nasıl ulaşılıyor?

  • Selim

   Bende şuan Yeni Anasayfa ve Tüm Site Yenilenmiş halde. En Modern ve hızlı taryıcı Firefox kullanıyorum.

 8. Artık torunlarımızın bizlere anlatacağı daha nice yeni görünümlere kavuşacaktır twitter :) Yeni tasarımı da son derece güzel

 9. Bu tasarım biraz daha hoş görünüyor.Bunu tuttum :)©2006-2014 Webrazzi
29 queries. 2,070 seconds. v2