Acunn.com Cumartesi Günü Açılıyor!

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın internet projesi Acunn.com ile ilgili haberi ve sitenin ilk ekran görüntülerini sizlerle paylaşmıştık. Bu haberimizden sonra Acun Medya’nın kardeş şirketi Acun İnternet ile iletişime geçtik ve siteyle ilgili bilgileri direkt birinci ağızdan aldık.

Öncelikle büyük önem verilen bu proje için şirketin Levent’teki ofisinde 30 kişilik bir ekip oluşturulduğunu belirteyim. Ayrıca projenin başında da internet sektörü deneyimi olan iki isim yer alıyor. Bu isimler şirketin Genel Müdürü Bilhan Bilge ve Genel Koordinatörü Baha Uyar.

İlk haberimizde de paylaştığımız gibi sitenin alan adı olarak Acunn.com kullanılacak ancak satın alınan Acun.com alan adı da bu adrese yönlendirilmiş olacak. Haberimizin başlığında da paylaştığımız gibi Acunn.com 9 Nisan 2011, Cumartesi günü yayına alınacak. Yani, aslında aşağıda anlatacağımız birçok noktayı bu Cumartesi günü kendiniz görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Acun Ilıcalı’nın Sitesinden İlk Görüntüler

Acun Ilıcalı’nın çok büyük bir internet projesi üzerinde çalıştığını çoğunuz bu haftasonu çeşitli gazetelerde yer alan haberlerden (1, 2) duymuştur. Biz yine de kısa bir ön bilgi verelim. Acun Ilıcalı “televizyon dünyasındaki başarıları sonrası internette de çok büyük oynamak istediğini, kısa sürede Türkiye’nin en çok konuşulan sitesini yapmak için büyük bir ekip kurduğunu, Ligtv’den futbol maç görüntülerini aldığını ve televizyonda yaptığı yarışmaları da canlı olarak bu siteden izleteceğini” söylemişti.

Bunun üzerine yaptığımız hızlı bir araştırma ile edindiğimiz ve webrazzi olarak ilk defa bizden öğreneceğiniz bilgileri ve ekran görüntülerini paylaşalım.

Devamını Oku


©2006-2014 Webrazzi
23 queries. 1,236 seconds. v2